דומיינים למכירה » קניית קישורים » מה צריך לדעת לפני שרוכשים קישורים לאתר?

מה צריך לדעת לפני שרוכשים קישורים לאתר?

לאחר שהצלחתם להבין איך דומיין עם קישורים יעזור להתקדם בגוגל היום נדבר על הנושא של קניית קישורים ואיך התהליך עובד. בנוסף נדבר על איך אפשר להפיק את המירב מכל קישור שאתם רוכשים, על רלוונטיות הקישור, על כמות הקישורים שאתם צריכים לכל אתר, על תדירות הפרסום של הקישורים ועוד…

איך עובד התהליך של רכישת קישורים?

איך לבנות אתר מקצועי בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת יצרתי עבורכם הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אתכם איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לכם אותה למייל.

למה צריך לקנות קישורים בכלל?

על מנת שתוכלו לקדם את האתר בגוגל אתם צריכים לחזק אותו עם תוכן סופר איכותי, עם חווית משתמש טובה, ועם קישורים חיצוניים מאתרים אחרים ברחבי הרשת.

במרבית במקרים אתר עם הרבה קישורים יהיה מאוד סמכותי וחזק והוא יאפשר לכם להתקדם בגוגל על ביטויים שונים בצורה טובה יותר וכך תוכלו לעקוף את המתחרים שלכם מהתחום.

כאשר אתם משתמשים בשירותים של מקדם אתרים אז הוא בדרך כלל במסגרת הריטיינר החודשי שלו הוא יבנה עבורכם את הקישורים. לעומת זאת אם אתם מקדמים את האתר לבד תוכלו לחסוך את העלויות של מקדם האתרים על ידי קניית קישורים משחקנים שונים בשוק וכך להפיק את אותם תוצאות בעלויות נמוכות יותר.

בדרך כלל התהליך של קניית קישורים עובד בצורה כזאת שאתם משלמים על פרסום מאמר באתר ומתוך המאמר אתם מקבלים קישור על מילת מפתח שאתם רוצים לקדם. במקרים מסוימים התוכן כלול במחיר ובמקרים אחרים ניתן לספק את התוכן בעצמכם.

האם רלוונטיות הקישור חשובה?

כמובן, ההמלצה ברכישת קישורים היא לנסות ולהתמקד בקישורים של אתרים הרלוונטיים בצורה כזאת או אחרת אל האתר שעבורו אתם מקבלים את הקישורים.

במקרה שלנו נכון להיום רשת האתרים שלנו עוסקת רק בתחום של דיגיטל. למעשה סביר להניח שיש לנו את אחת הרשתות אתרים (PBN) החזקה ביותר בארץ בנושא של דיגיטל, בניית אתרים, קידום אתרים ועוד…

במקרה שלנו נוכל לחזק באופן משמעותי אתרים מתחום הדיגיטל אבל לא נוכל לחזק אתרים אחרים. לצורך הדוגמא אם נקבל פנייה מחשמלאי שרוצה להוציא מאמר לאתר שלו אז סביר להניח שזה לא משהו שנוכל לסייע בו והערך של הקישור גם יהיה נמוך יותר בגלל שאין קשר בין האתרים השונים.

האם קישור אחד מספיק?

סביר להניח שלא, לקישור אחד בודד כמעט ולא תהיה השפעה בכלל על האתר ויש סיכוי לא רע שלא תהיה השפעה בכלל. הנושא הזה גם תלוי בתחום של האתר וברמת התחרות שיש לתחום הזה.

לצורך הדוגמא עם אתם נמצאים בתחום תחרותי וכל המתחרים שלכם מקדמים את האתרים שלהם באמצעות מקדם אתרים שדואג לספק 2-5 קישורים בכל חודש ולעומת זאת אתם בסך הכל הוספתם קישור אחד בודד בסך הכל אז כמובן שהתועלת היחסית של מה שאתם עשיתם קטנה מאוד לעומת המתחרים ובמקרה כזה לקישור לא תהיה השפעה בכלל.

בפסקה הבאה נדבר על כמה קישורים צריך ועל התדירות שבה מומלץ לפרסם את הקישורים.

כמה קישורים אני צריך ובאיזו תדירות?

מרבית השחקנים בתחום של קידום אתרים ימליצו לכם על כמות קישורים גדולה בתקופת זמן קצרה כי כך הם מרוויחים הזמנת כמות גדולה יותר. בסוף זה תלוי באתר שלכם ובאסטרטגית הקידום שלו.

בדרך כלל ההמלצה שלנו תהיה לרכוש כ-2-3 קישורים בחודש וחשוב לשמור על תדירות של קבלת קישורים בכל חודש על מנת לשמור על הכוח שהאתר שלכם צובר.

למי שלא רוצה להתעסק בזה בכל חודש מחדש קיימת האפשרות גם לרכוש חבילת קישורים באופן מוזל ולתזמן אותה באופן אוטומטי כך שבכל חודש יתפרסמו 2-3 קישורים ללא הצורך בהתעסקות שלכם.

באתרים שאנחנו מקדמים לעצמנו בדרך כלל אנחנו מתכננים את פרסום התוכן באתר ואת קבלת הקישורים לעיתים גם חצי שנה קדימה כדי לא לבזבז זמן בהתעסקות כל חודש מחדש.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניית עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

נעים מאוד, שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של עיצוב גרפי, בניית אתרים ובכל העולם הדיגיטלי למעלה מעשור וחצי.

התמחות שלי היא בניית אתרים בוורדפרס בפיתוח מ-0. יש לי למעלה מ-15 תוספים בפיתוח אישי. בשנים האחרונות התאהבתי בתחום של דומיינים הקמתי את האתר המוביל בארץ לדומיינים.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל?

כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל? באיזה תדירות צריך לפרסם קישורים? מה יותר חשוב כמות קישורים גדולה או איכות הקישורים? כל זה ומידע נוסף וחשוב במאמר הבא.

מציאת דומיין פג תוקף

כאשר בעל אתר שוכח או מפסיק לחדש דומיין אז לאחר "תקופת החסד" הדומיין נפתח לרישום מחדש. במאמר הבא נלמד אתכם כיצד למצוא דומיינים פגי תוקף ואיך לרשום אותם.

מה זה ציון DR? ומה הוא משקף על כוח הדומיין/אתר?

ציון DR של ahrefs מאפשר לנו להבין מהו החוזק של דומיין/אתר לפי פרופיל הקישורים שהוא מקבל מאתרים אחרים. כנסו ולמדו כיצד לבדוק ציון של אתר בחינם.

איך לבדוק היסטוריה של דומיין פג תוקף?

מעוניינים לרכוש דומיין? לפני הרכישה חשוב מאוד לבדוק מה ההיסטוריה של הדומיין על מנת שלא תקנו דומיין עם היסטוריה שלילית. במאמר הבא נלמד אתכם כיצד לעשות זאת.

איך דומיין עם קישורים יעזור לקידום בגוגל?

למי שלא יודע זאת כאשר אנחנו מקדמים אתר בגוגל ישנם כמה פרמטרים שמשפיעים על הקידום של האתר. במאמר הבא נדבר על אחד הפרמטרים החשובים ביותר וזה קישורים לאתר.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

כלי נגישות