אודות BestDomains

אתר Best Domains הוא האתר המוביל בארץ לרכישת דומיינים פרימיום. באתר תוכלו למצוא את כל הדומיינים הטובים ביותר עם סיומות ישראליות כמו co.il ו-org.il ולכם תהיה את האפשרות לרכוש אותם בעלות משתלמת.

כל הדומיינים המופיעים באתר הם בבעלות המלאה של הנהלת האתר ולא שייכים ולכן כל מכירה של דומיין מתבצעת בשקיפות ובאופן מהיר וקל במיוחד.תהליך המכירה באתר פשוט וניתן לראות איך התהליך עובד בעמוד של איך רוכשים דומיין באתר.

ביחד עם היכולת לרכוש דומיינים ברמה הגבוהה ביותר תוכלו גם למצוא מדריכי דומיינים בעברית שלא תתצליחו למצוא באף אתר אחר בארץ ואם העולם של דומיינים מעניין אתכם תוכלו למצוא הרבה מאוד ידע שם.

יוחאי ירמיהו

אודות יוחאי ירמיהו

היי חברים, שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של בניית אתרים כבר 15 שנה. אחד התחביבים שלי בשנים האחרונות הפך להיות הנושא של דומיינים וכך התחיל האתר BestDomain שהוא היום האתר המוביל בארץ לדומיינים פרימיום.

בנוסף לדומיינים שאתם יכולים לראות בעמוד של דומיינים למכירה יצא לי במשך השנים לבנות מאות אתרים ללקוחות, וגם לי לבד יש כמה עשרות אתרים שאתם יכולים לראות חלק מהם בעמוד של קניית קישורים לגוגל.

בנוסף לכך יש לי ערוץ יוטיוב עם מדריכים על בניית אתרים וכל מה שקשור לעולם הדיגיטלי ולעסקים (כולל דומיינים) ואתם יכולים לצפות בו על ידי לחיצה כאן.

אני גם הבעלים של האתרים YYDevelopment, בית הספר לוורדפרס, Banner Design, מעצב ועוד כמה אתרים שאולי שמעתם עליהם אם חיפשתם פעם בונה אתרים, מעצב גרפי או ללמוד על וורדפרס.

ושכחתי לציין את זה אבל אם זה מעניין מישהו יש לי גם תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותעודת הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק.

תהליך הרכישה של דומיין באתר

מעוניינים להבין כיצד מתבצעת קנייה/רכישה של דומיין באתר? מתחת תוכלו לראות כיצד תוכלו לרכוש דומיין הניתן למכירה באתר באמצעות 4 שלבים פשוטים. במידה והפירוט מתחת לא מובן או במידה ויש לכם שאלות נוספת בנוגע לרכישה של דומיין באתר צרו קשר ונשמח לסייע בכל עת.

העברת דומיין ובעלות דומיין לרוכש

יצירת קשר

השלב הראשון בתהליך של רכישת דומיין באתר הוא יצירת קשר. בטבלה מעל לחצו על שם הדומיין שאתם מעוניינים לרכוש ובעמוד הדומיין השאירו את הפרטים בטופס המילוי.

רכישת דומיין ותשלום

קניית דומיין

לאחר הסבר קצר בטלפון על איך מתבצעת רכישה של דומיין כעת מה שתצטרכו לעשות זה לבצע תשלום עבור הדומיין. ניתן לשלם בהעברה בנקאית, Paypal או בתשלומים באשראי.

העברת דומיין ובעלות דומיין לרוכש

העברת דומיין + בעלות

לאחר שהתשלום עבור שם הדומיין התקבל בהצלחה נעביר את הדומיין לחשבונכם + טפסי העברת בעלות. תהליך העברת בעלות לדומיין כרוך בתשלום נוסף לספק הדומיינים.

סיום עסקת רכישה לדומיין

סיום העסקה

לאחר שהדומיין יהיה בחשבונכם ולאחר שסיימתם את התהליך של העברת בעלות לדומיין כל מה שנותר לעשות הוא להתחיל להשתמש בדומיין שרכשתם עבור העסק שלכם.