קניית קישורים איכותיים לקידום בגוגל

מעוניינים לקדם את העסק שלכם בגוגל? הגעתם למקום הנכון. באמצעות השירות שלנו של קניית קישורים תוכלו לקבל קישורים איכותיים מתוך דומיינים סופר חזקים. מתחת תוכלו לצפות בכל חבילות הלינקים/קישורים שאנחנו מציעים לכל מקדם אתרים או בעל אתר שמעוניין לקדם את העסק שלו באמצעות בניית קישורים.

חבילת קישורים מדומיינים חזקים

מתחת תוכלו לצפות בחבילות הקישורים שיש לנו להציע על מנת שתוכלו לקדם את האתר שלכם בגוגל ולעקוף את המתחרים באמצעות קישורים חיצוניים מאתרים חזקים עם פרופיל קישורים איכותי וציון DR גבוהה (ציון דומיין של Ahref). בעמוד זה תוכלו לצפות בכל חבילות הלינקים שיש לנו להציע וגם בכל האתרים שמהם אנחנו מוציאים קישורים.

הערה – השירות לבניית קישורים לגוגל מתבצע בפועל על ידי YYDevelopment וניתן לראות את כל הקישורים והמחירים המעודכנים על ידי לחיצה כאן.

חבילת קישורים בסיסית

קניית קישור בודד

  • מחיר לקישור: 450 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • המחיר כולל תוכן של 500 מילים לכל מאמר
  • זמן אספקה: 1-7 ימי עסקים (בהתאם לכמות הקישורים)

חבילת קישורים המאפשרת לקנות אפילו קישור אחד בודד במחיר משתלם של 350 ש"ח + מע"מ. מתאים בעיקר לבעלי אתרים המקדמים את אתרם לבד.

חבילת קישורים מתקדמת

5 עד 10 קישורים

  • מחיר לינק/קישור: 250 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • המחיר כולל תוכן של 500 מילים לכל מאמר
  • זמן אספקה: 1-15 ימי עסקים (בהתאם לכמות הקישורים)

חבילת קישורים המתחילה מ-5 קישורים במחיר מוזל של 175 ש"ח ללינק + תוכן. מתאים למקדמי אתרים ולבעלי אתרים שמקדמים את האתר לבד.

חבילת קישורים מקצועית

10+ קישורים

  • מחיר לינק/קישור: 225 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • המחיר כולל תוכן של 500 מילים לכל מאמר
  • זמן אספקה: 1-15 ימי עסקים (בהתאם לכמות הקישורים)

חבילת קישורים מתקדמת למקדמי אתרים מנוסים ולחברות קידום אתרים שזקוקות לחיזוק אתרים על בסיס קבוע ובמחיר סופר משתלם.

יצירת קשר

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על השירותים שלנו לבניית קישורים. השאירו הודעה מתחת עם פירוט קצר על האתר והתחום עיסוק שלכם וגם על האתרים מהרשימה שמהם אתם רוצים לקבל קישורים. אם יש לכם גם שאלות בנוגע לאיך התהליך עובד תוכלו לצרף גם אותם בהודעה מתחת.

כל האתרים ברשימה שמהם ניתן להזמין קישורים הם אתרים בתחום הדיגיטל ואתרים בנושאים שלא קשורים לתחומי הדיגיטל כמו: עריכת דין, חשמלאי, מנעולן וכו'… לא יוכלו לקבל קישור. בנוסף מומלץ לציין בטופס את האתר שלכם ואת הכיוון של הביטויים שעליהם אתם מעוניינים לקבל קישורים.

שאלות ותשובות בנושא של בניית קישורים לגוגל

על מנת לעזור לכם להבין יותר טוב איך מתנהל התהליך של קניית קישורים לקידום בגוגל ננסה לציין מתחת את כמה מהשאלות שחוזרות על עצמם מלקוחות שיוצרים איתנו קשר. נדבר על הנושא של מחיר לקישור, על המחיר המוזל של חבילות קישורים, איפה הקישור יפורסם, האם מקבלים דוח מפורט בסיום העבודה? ועל היכולת לתזמן קישורים לפרסום עתידי.

1

מה המחיר של קישור לקידום בגוגל?

בראש העמוד תוכלו לצפות במחירים המעודכנים לקישור לגוגל. ניתן לראות שהעלות לקישור בודד היא 200 + מע"מ וכאשר מדובר על הזמנת חבילת קישורים של 5 ומעלה המחיר היחסי לקישור קטן  יותר.

2

האם מדובר על קישורים איכותיים?

כמובן, ואתם מוזמנים לבדוק זאת בעצמכם. בראש העמוד יש כפתור של "לחצו לצפייה בקישורים". לאחר לחיצה על הכפתור תוכלו לראות טבלה המכילה את כל האתרים שתוכלו לקבל מהר קישור.

לצד כל אתר יהיה לכם את נושא האתר, כמות הדומיינים המקשרים אליו וציון DR. תוכלו גם לראות שכמעט כל האתרים שלנו הם אתרים עם ציון DR גבוה במיוחד.

3

לכמה זמן יופיע הקישור באתר?

ברגע שרכשתם קישור הוא יפורסם ביחד עם מאמר של 500 מילים באתר שתבחרו. מדובר על קישור "לכל החיים" וכל עוד האתר באוויר הקישור שאתם מקבלים לא יימחק מהאתר.

כמובן שאנחנו לא יכולים להתחייב ב-100% שהקישור יישאר לכל החיים אבל כל עוד אנחנו בחיים וכך גם האתר הקישור יישאר באוויר.

4

האם ניתן לבחור את נושא המאמר?

יש לכם את האפשרות לבחור את נושא המאמר כל עוד הנושא רלוונטי לאתר שבו הולך להתפרסם המאמר/קישור.

למי שלא רוצה להתעסק בזה אנחנו נוכל לבחור את נושא המאמר עבורכם בהתאם למילת המפתח ולנושא האתר.

5

האם אפשר לבחור את מילת המפתח לקישור?

כמובן, יש לכם את האפשרות לבחור את מילת המפתח שעליה תקבלו את הקישור מתוך המאמר.

במידה ותרצו לבצע הזמנה תקבלו מסמך אקסל שבו תוכלו לבחור את האתרים שמהם תקבלו קישורים וניתן להוציא עד 2 מילות מפתח מכל מאמר שמתפרסם.

6

האם אפשר לתזמן את המאמר לפרסום עתידי?

לא רק שאפשר זה גם מומלץ. כפי שאתם יכולים לראות יש לנו חבילות קישורים במחיר מוזל באופן משמעותי מהעלות של קישור בודד.

יחד עם זאת אנחנו לא ממליצים למשל לפרסם למעלה מ-10 קישורים בפעם אחד בודדת וניתן להכין את המאמרים ולתזמן אותם לאורך זמן כך שבכל חודש יתפרסמו כמה קישורים בודדים.

מאמרים שיעזרו לכם לרכוש קישורים איכותיים

עדיין לא יודעים איך הנושא של רכישת קישורים לגוגל עובד? מתחת תוכלו למצוא מגוון מאמרים הקשורים לנושא של קניית קישורים. תוכלו ללמוד איך למדוד כוח של דומיין ושל הקישור לפי ציון DR, תוכלו לראות באיזה תדירות לפרסם קישורים, כמה קישורים האתר שלכם צריך, איך הוותק של הדומיין משפיע על כוח הקישור ואיך הקישורים משפיעים על קידום בגוגל.

איך דומיין עם קישורים יעזור לקידום האתר בגוגל?

למי שלא יודע זאת כאשר אנחנו מקדמים אתר בגוגל ישנם כמה פרמטרים שמשפיעים על הקידום של האתר. במאמר הבא נדבר על אחד הפרמטרים החשובים ביותר וזה קישורים לאתר.

מה צריך לדעת לפני שרוכשים קישורים לאתר?

במאמר הבא נדבר על הנושא של קניית קישורים לגוגל ואיך התהליך עובד. נסביר למה צריך קישורים לאתר, מה החשיבות של רלוונטיות הקישור, כמות הקישורים שצריך ובאיזה תדירות יש לקשר לאתר.

כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל?

כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל? באיזה תדירות צריך לפרסם קישורים? מה יותר חשוב כמות קישורים גדולה או איכות הקישורים? כל זה ומידע נוסף וחשוב במאמר הבא.

מה זה ציון DR? כוח דומיין

ציון DR של ahrefs מאפשר לנו להבין מהו החוזק של דומיין/אתר לפי פרופיל הקישורים שהוא מקבל מאתרים אחרים. כנסו ולמדו כיצד לבדוק ציון של אתר בחינם.

האם יש משמעות לדומיין עם וותק?

אחת השאלות הנפוצות בקרב אנשים הרוכשים דומיין היא האם יש משמעות לוותק הדומיין? במאמר הבא נלמד אתכם כיצד לבדוק וותק דומיין ונסביר האם יש באמת משמעות לוותק.

מציאת דומיין פג תוקף

כאשר בעל אתר שוכח או מפסיק לחדש דומיין אז לאחר "תקופת החסד" הדומיין נפתח לרישום מחדש. במאמר הבא נלמד אתכם כיצד למצוא דומיינים פגי תוקף ואיך לרשום אותם.