דומיינים למכירה » קניית קישורים » כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל?

כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל?

במאמרים הקודמים באתר בנושא של קניית/רכישת קישורים כבר על מה צריך לדעת לפני שרוכשים קישורים לגוגל וגם על איך דומיין עם קישורים יעזור להתקדם בגוגל.

במאמר הזה לעומת זאת נתמקד בעיקר בנושא של כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל ואיך אפשר לדעת איזו כמות קישורים אתם תצטרכו בשביל לעקוף את המתחרים שלכם. בנוסף נתייחס גם לנושא של תדירות הפרסום של קישורים לאתר.

כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל?

איך לבנות אתר מקצועי בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת יצרתי עבורכם הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אתכם איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לכם אותה למייל.

איך למדוד את כמות הקישורים שהאתר צריך?

בסופו של יום התחום של קידום אתרים הוא תחום תחרותי ויש כמה פרמטרים באלגוריתם של גוגל שמשפיעים על האתר ועל איזו תוצאה תופיע במקום גבוה יותר על חיפושים של ביטויים מסוימים.

הפרמטר הראשון הוא התוכן של האתר ואתם חייבים לדאוג לכך שהתוכן שלכם יהיה ברמה גבוהה בהרבה מהתוכן של המתחרים שלכם. פרמטר נוסף זה וותק הדומיין ולצערנו זה לא פרמטר שאתם יכולים לשלוט עליו בעיקר כאשר אתם שחקנים חדשים בתחום. גם חווית משתמש, מהירות טעינה של האתר וכל הצד הטכני יכולים להשפיע על קידום האתר על פני המתחרים וחשוב להשקיע כמה שניתן בצד הטכני של האתר ולהיעזר בבונה אתרים מקצועי שיודע מה הוא עושה.

ולאחר שתיקנתם ושיפרתם את כל הנושאים שהזכרנו מעל מה שנותר לעשות כעת זה לטפל בנושא של קישורים. אז לפני שמתחילים לדבר על קניית קישורים לקידום בגוגל חשוב תחילה להבין את כמות הקישורים שהאתר שלכם צריך.

איך אפשר לבדוק את זה? עליכם לעשות בדיקה של המתחרים ולראות כמה קישורים יש להם כרגע וכמה קישורים הם מפרסמים בכל חודש. בסופו של דבר על מנת שתוכלו לעקוף אותם יהיה עליכם לפצות על הפער שנוצר במשך השנים שלא היה לכם אתר ברשת והמטרה הסופית צריכה להיות כמות קישורים חיצוניים הגדולה מכמות הקישורים של המתחרים שלכם.

כמה קישורים צריך בכל חודש?

בסעיף הקודם הייתם צריכים לבצע את מחקר המתחרים ולהבין מה ההפרש בין כמות הקישורים שלכם למתחרים שלכם בתוצאות הראשונות. עם הנתון הזה שקיבלתם תצטרכו לפתח תוכנית שתעזור לכם להחליט כמה קישורים אתם צריכים בכל חודש.

המטרה העיקרית שלנו היא לסגור את הפער בינינו לבין המתחרים ולהשיג כמות קישורים זהה לכמות הקישורים של המתחרים. בשכלול עלינו לקחת בחשבון את כמות הקישורים שיש למתחרים שלנו היום ואת כמות הקישורים והמאמרים שהם מקבלים בכל חודש.

אז לצורך הדוגמא אם למתחרה המרכזי שלנו יש כרגע 20 קישורים יותר ממה שיש לנו והוא מפרסם בכל חודש קישור אחד נוסף אז בשביל לצמצם את הפער בשנה אחת נצטרך לפרסם 20 + 12 = 32 קישורים.

את המספר הזה נחלק במספר החודשים שיש בשנה והתוצאה תהיה שנפרסם כ-3 קישורים בכל חודש כך שבתוך שנה נוכל להתחרות בצורה טובה יותר במתחרים שלנו והכוח של האתר שלנו יהיה כמעט זהה לכוח של האתר המתחרה.

חשוב גם לקחת בחשבון שברגע שאתם מפרסמים כמות קישורים חודשית רצוי מאוד להמשיך ולפרסם את אותה כמות בכל חודש וחודש ולכן עדיף לא לבחור בכמות קישורים גדולה מידי אלה אם כן תוכלו לעמוד בפרסום של כמות זהה בכל חודש מחדש. למשל לא הייתי ממליץ לפרסם 10 קישורים בכל חודש כי מדובר על רף מאוד גבוה שיהיה קשר לשמר במשך השנים.

כאשר הפער בכמות הקישורים גדול מאוד בניכם לבין המתחרים אז מומלץ לפרוס את התוכנית לכמה שנים מאשר לפרסם כמות קישורים גדולה מאוד כי בטווח הרחוק כאשר אתם מפרסמים הרבה ואז מקטינים את הכמות פרסום זה יכול להחליש את האתר.

מה חשוב יותר כמות או איכות?

למרות שמעל דיברנו בעיקר על כמות קישורים חשוב גם לקחת בחשבון את איכות הקישור ואת הרלוונטיות של האתר שממנו אנחנו מוציאים את הקישור ולא רק את הכמות. אם אתם מפרסמים עשרות קישורים בכל חודש מאתרי זבל אז לא רק שזה לא יעזור לכם לקדם את האתר זה אפילו יפגע בכם.

כאשר מדובר על קניית קישורים מאתרים מאוד איכותיים העלויות יהיו מאוד גבוהות ולכן רצוי למצוא איזון בין השניים ולנסות למצוא קישורים מאתרים בינוניים במחיר סביר יותר.

בסופו של יום אם הבחירה היא כמות או איכות לכמות העדפה תהיה לאיכות. יחד אם זאת למרבית בעלי העסקים לא יהיה תקציב מספיק גדול לפרסום מאמרים באתרים סופר חזקים הדורשים כמה אלפי שקלים לקישור ולכן צריך לעשות איזון בריא ולהוציא כמות קישורים מכובדת מאתרים מכובדים במחיר ריאלי ולא במחיר מוגזם.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניית עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

נעים מאוד, שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של עיצוב גרפי, בניית אתרים ובכל העולם הדיגיטלי למעלה מעשור וחצי.

התמחות שלי היא בניית אתרים בוורדפרס בפיתוח מ-0. יש לי למעלה מ-15 תוספים בפיתוח אישי. בשנים האחרונות התאהבתי בתחום של דומיינים הקמתי את האתר המוביל בארץ לדומיינים.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

איך דומיין עם קישורים יעזור לקידום בגוגל?

למי שלא יודע זאת כאשר אנחנו מקדמים אתר בגוגל ישנם כמה פרמטרים שמשפיעים על הקידום של האתר. במאמר הבא נדבר על אחד הפרמטרים החשובים ביותר וזה קישורים לאתר.

מה צריך לדעת לפני שרוכשים קישורים?

היום נדבר על הנושא של קניית קישורים לגוגל ואיך התהליך בדרך כלל עובד. נסביר למה צריך קישורים לאתר, על הרלוונטיות של הקישור, על כמות הקישורים שצריך ועל תדירות הפרסום.

מציאת דומיין פג תוקף

כאשר בעל אתר שוכח או מפסיק לחדש דומיין אז לאחר "תקופת החסד" הדומיין נפתח לרישום מחדש. במאמר הבא נלמד אתכם כיצד למצוא דומיינים פגי תוקף ואיך לרשום אותם.

מה זה ציון DR? ומה הוא משקף על כוח הדומיין/אתר?

ציון DR של ahrefs מאפשר לנו להבין מהו החוזק של דומיין/אתר לפי פרופיל הקישורים שהוא מקבל מאתרים אחרים. כנסו ולמדו כיצד לבדוק ציון של אתר בחינם.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

כלי נגישות