מדריכי דומיינים

עולם הדומיינים לעיתים יכול להיות יותר מסובך ממה שהוא אמור להיות, במיוחד כאן בישראל שהדברים עובדים בצורה שונה לגמרי משאר העולם. בעמוד זה נעזור להפוך את העולם הזה לפשוט יותר ומתחת תוכלו למצוא מדריכים שיעזרו להעשיר את הידע שלכם בכל הקשור לרכישה, קנייה ומכירה של דומיינים בארץ.

איך לבדוק היסטוריה של דומיין פג תוקף?

איך לבדוק היסטוריה של דומיין פג תוקף?

לפני שאתם מבצעים רכישת דומיין אחד הדברים החשובים שיש לבצע זה בדיקת ההיסטוריה של הדומיין. כאשר יש דומיין עם היסטוריה שלילית שעבר כמה ידיים לעיתים תהליך קידום האתר יהיה כמעט בלתי אפשרי. במדריך הבא נסייע לכם להבין מה זה היסטוריה של דומיין ואיך לבדוק אותה.

דומיין לפתיחת מייל לעסק

רכישת דומיין עבור מייל עסקי

קיימים עסקים רבים שבוחרים לא להתחיל תהליך של בניית אתרים והשקעה כספית גדולה עבור אתר לעסק ובמקום זה הם בוחרים לרשום את הדומיין רק למטרות של פתיחת מייל עסקי. במאמר הבא נדבר בקצרה על מה צריך לדעת כאשר רוכשים דומיין למטרת מייל עסקי.

טיפים למכירה של דומיין

טיפים למכירת דומיין

החלטתם להיכנס לתחום של מכירת דומיינים וכעת אתם מגלים שמכירת הדומיין קצת יותר מורכבת ממה שחשבתם ושאף אחד לא רוצה לרכוש מכם את הדומיין. אל דאגה במאמר הבא ניתן לכם טיפים סופר חשובים שיעזרו לכם למכור בצורה טובה יותר, מהירה יותר ומקצועית יותר..

דומיין בארץ או דומיין מחו"ל?

דומיין ישראלי או דומיין מחו”ל?

במדריכים הקודמים באתר לימדנו אתכם את המשמעויות של סיומות דומיינים בארץ ואת המשמעויות של סיומות דומיינים בחו”ל. כעת ננסה לענות על שאלה שרבים מבעלי אתרים נוטים לטעות בה ונסביר מתי לבחור דומיין ישראלי (סיומת co.il) ומתי לבחור דומיין מחו”ל (סיומת com).

סיומות דומיינים בארץ

סיומות דומיינים ישראליים

כשאנחנו מסתכלים על סיומות הדומיינים בארץ המגוון לא רחב במיוחד. למי שלא יודע סיומת דומיין ישראלי מסתיימת ב-il ולפי זה ניתן לזהות שמדובר באתר ישראלי. במאמר הבא נציג בפניכם את כל סיומות הדומיינים הישראליות ונסביר מה המשמעות של כל אחת מהאפשרויות.

סיומות דומיינים

סיומות דומיינים בחו”ל

בניגוד לארץ שקיים מספר סיומות דומיינים ישראליים מוגבל מספר הסיומות בחו”ל הוא כמעט אין סופי וכל הזמן חושבים על סיומות נוספות ומאפשרים לבצע רישום אליהם. במאמר הבא נדבר על סוגי הסיומות הפופולריים בחו”ל ומה המשמעות של כל אחת מהסיומות של הדומיינים.

מה זה ציון DR

מה זה ציון DR? ומה הוא משקף על כוח הדומיין/אתר?

ציון DR מאפשר לנו להבין מהו החוזק של דומיין/אתר לפי פרופיל הקישורים החיצוניים שהוא מקבל מאתרים אחרים. בעזרת ציון זה תוכלו לקבל מדד לחוזק הדומיין כנסו ולמדו כיצד לבדוק את הציון בחינם באמצעות ahrefs.

וותק דומיין

האם יש משמעות לדומיין עם וותק?

בתחום של מכירת דומיינים אחד מאמצעי השיווק של המתחרים שלנו הוא וותק הדומיין שבו הם מחזיקים. האם באמת לוותק הרישום של הדומיין יש השפעה? אילו סוגי וותק יש לדומיינים? ומהם דומיינים פגי תוקף? במדריך הבא נלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא.

רכישת דומיין פוקע

מציאת דומיין פג תוקף

דומיינים פגי תוקף הם דומיינים שהיו רשומים באחד מספקי הדומיינים אבל בעל הדומיין/אתר שכח לחדש אותו או שהחליט שהוא לא מתכוון להשתמש בו יותר ולכם יש אפשרות לרכוש אותו ברגע שהוא מתפנה לרישום מחדש. במאמר הבא נלמד אתכם איך למצוא דומיינים פוקעים.

1 2