מדריכי דומיינים

עולם הדומיינים לעיתים יכול להיות יותר מסובך ממה שהוא אמור להיות, במיוחד כאן בישראל שהדברים עובדים בצורה שונה לגמרי משאר העולם. בעמוד זה נעזור להפוך את העולם הזה לפשוט יותר ומתחת תוכלו למצוא מדריכים שיעזרו להעשיר את הידע שלכם בכל הקשור לרכישה, קנייה ומכירה של דומיינים בארץ.

כמה עולה דומיין עם שם קצר וקליט

כמה עולה דומיין עם שם קצר וקליט?

היום ננסה לענות של השאלה של כמה עולה דומיין קצר ואיכותי עם שם קליט שיהפוך את המיתוג של העסק שלכם להרבה יותר יעיל ומוצלח. כנסו ותגלו איך לאבחן מחיר של דומיין. נדבר על פרמטרים לבחינת ערך דומיין, על מחיר של רכישת דומיין ועל עלויות נוספות שכדאי להכיר כמו העברת בעלות.

זירות מסחר לדומיינים מהארץ ומחו"ל

זירות מסחר לדומיינים מהארץ ומחו"ל

עם השנים שחולפות יותר ויותר אנשים מבינים כמה כוח צובר העולם הדיגיטלי. יחד עם זאת יותר ויותר אנשים גם מבינים את הכוח של דומיין קצר או דומיין אם שם חזק. אם נכנסתם לתחום של מכירת דומיינים ואתם מחפשים זירת מסחר שבה תוכלו למכור במאמר הבא תוכלו למצוא את מבוקשכם.

כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל?

כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל?

לאחר שהבנו איך קישורים יעזרו להתקדם בגוגל במאמר הבא נתמקד בעיקר בנושא של כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל ואיך אפשר לדעת איזו כמות קישורים צריך בשביל לעקוף את המתחרים. בנוסף נתייחס לנושא של תדירות פרסום קישורים.

איך ליצור סאב דומיין בשרת האחסון?

איך ליצור סאב דומיין בשרת האחסון?

סאב דומיין הוא הדרך שלנו ליצור אתר חדש, או את אותו אתר שמדבר על נושא אחר תחת המטרייה של הדומיין הקיים. במאמר הבא נסביר מה זה סאב דומיין, מתי בדרך כלל משתמשים ב-Sub Domain, איך ליצור סאב דומיין בשרת האחסון ומה ההשפעה של סאב דומיין מבחינת קידום אתרים.

רשמי דומיינים מחו"ל + מחירים

רשמי דומיינים מחו"ל + מחירים

אם אתם מעוניינים לרכוש דומיין שמיועד לקהל יעד מחו"ל במאמר הבא נציג בפניכם את מרבית חברות הדומיינים המובילות בעולם לרכישת דומיינים לצד המחירים שלהם. בנוסף נשתף אתכם בכמה טיפים לבחירת חברת דומיינים ונסביר ממה כדאי להימנע כאשר רוכשים דומיין מחו"ל.

איך עובד התהליך של רכישת קישורים?

מה צריך לדעת לפני שרוכשים קישורים לאתר?

לאחר שהצלחתם להבין איך דומיין עם קישורים יעזור לכם להתקדם בגוגל, נדבר על הנושא של קניית קישורים ואיך התהליך עובד. נדבר על איך אפשר להפיק את המירב מכל קישור, על רלוונטיות הקישור, על כמות קישורים נדרשת, תדירות הפרסום ועוד…

מה זה דומיין?

מה זה דומיין? ומה עושים איתו?

כאשר אתם רוצים לבנות אתר ואתם פונים אל בונה אתרים הוא יספר לכם שאתם צריכים 2 דברים בשביל להעלות אתר לאוויר. הדבר הראשון אתם צריכים זה דומיין והדבר השני שאתם צריכים זה אחסון אתרים. במאמר הבא נלמד אתכם מה זה דומיין ואיך לבחור דומיין לאתר.

איך דומיין עם קישורים יעזור לכם להתקדם בגוגל?

איך דומיין עם קישורים יעזור לקידום האתר בגוגל?

כאשר מקדמים אתר בגוגל ישנם כמה פרמטרים שמשפיעים על הקידום שלו. הפרמטר החשוב ביותר זה כתיבת תוכן לאתר, פרמטר נוסף זה חווית הגלישה והצד הטכני של האתר ופרמטר חשוב לא פחות זה קישורים מאתרים אחרים ועל זה נדבר במאמר הבא.

מה זה Backorder לדומיינים

מה זה Backorder לדומיינים?

המונח Backorder הוא מונח המסמל שירות המציע לתפוס דומיין שעד לא מזמן היה רשום ושייך למישהו אחר. לאחר שבעל האתר שכח לחדש את הדומיין או במידה והוא הפסיק את הפעילות באמצעות Back-order ניתן יהיה לרשום באופן אוטומטי. רוצים לדעת איך זה עובד? כנסו ותגלו!