דומיינים למכירה » זירות מסחר לדומיינים מהארץ ומחו"ל

זירות מסחר לדומיינים מהארץ ומחו"ל

עם השנים שחולפות יותר ויותר אנשים מבינים כמה כוח צובר העולם הדיגיטלי. יחד עם זאת יותר ויותר אנשים גם מבינים את המשמעות והשווי של דומיין עם שם חזק ושל דומיינים פגי תוקף עם פרופיל קישורים.

המאמר של היום מוקדש לאלו מכם שעוסקים בתחום של מכירת דומיינים ומציעים דומיינים למכירה מהארץ ומחו"ל. בעמוד נציג בפניכם רשימת אתרים המאפשרים להציע למכירה דומיינים שנמצאים בבעלותכם בעבור תשלום כספי.

זירות מסחר לדומיינים מהארץ ומחו

איך לבנות אתר מקצועי בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת יצרתי עבורכם הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אתכם איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לכם אותה למייל.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים?

לפני שנציג את אתרי זירות המסחר שמאפשרות מכירה של דומיינים תחילה חשוב לדעת כמה דברים בקשר לאתרים אלו.

  • חלק מהאתרים שמופיעים בעמוד גובים עמלת מכירה, כך שאם מכרתם דומיין באחד האתרים תצטרכו במרבית המקרים לשלם עמלה לאתר שבו פרסמתם את המודעה.
  • חלק מהאתרים מחייבים אתכם לשנות כתובות DNS לכתובת של האתר שבו אתם מוכרים את הדומיין. במילת אחרות אם שיניתם דומיין לאתר אחד לא ניתן יהיה למכור אותו באתר אחר שמחייב שינוי DNS (זה יוצר בלעדיות לאתר שבו אתם מוכרים).
  • מתחת נציג כמה אפשרויות שונות אך קחו בחשבון שחלק מהם לא מאפשרים מכירה של דומיינים ישראליים והמכירה יותר מתאימה למי שרוצה למכור דומיינים מחו"ל.

זירות מסחר לדומיינים

לאחר ההקדמה מתחת תוכלו לצפות בכמה מזירות המסחר לדומיינים בארץ ובחו"ל. לכל אתר תעשו את הבדיקה שלכם ותנסו להבין מהי העמלה שתצטרכו לשלם והאם אתם צריכים להציע לאתר בלעדיות על מנת לשתף את הדומיין למכירה.

GoDaddy (גודדי)

נכון להיום גודדי הוא כנראה רשם הדומיינים מחו"ל הפופולרי ביותר בעולם. מדובר גם על חברה המציעה אחסון אתרים ולמי שלא מכיר זאת חברה מאוד רצינית והיא אפילו נסחרת בבורסה. יחד עם הכל יש להם גם שירות של מכירה פומבית לדומיינים ושם תוכלו להציע את הדומיין שיש לכם למכירה.

Sedo

סביר להניח שנכון להיום האתר המוביל בתחום של מכירת דומיינים הוא האתר Sedo. מדובר על אתר המכיל מיליוני דומיינים למכירה ונכון להיום הם מאפשרים גם מכירה של דומיינים בסיומת co.il.

קבוצת פייסבוק – דומיינים

אחת הפלטפורמות המובילות בארץ למכירת דומיינים היא קבוצת הדומיינים בפייסבוק. כרגע בקבוצה יש למעלה מ-2,000 חברים והיא הולכת וגודלת עם הזמן. קחו בחשבון שמרבית האנשים בקבוצה הם לא אנשים שעוסקים בתחום כך שמי שמחפש למכור בסכומים גדולים לא ימצא את הקונה הפוטנציאלי שם אך ברגע שמדובר על סכומים קטנים יותר תוכלו למצוא שם לעיתים רחוקות קונה. והיתרון הוא שהפרסום חינמי וללא התחייבויות.

Dan.com

אתר נוסיף שמציע מכירה של דומיינים הוא האתר Dan. באתר תוכלו למצוא למעלה מ-9 מיליון דומיינים למכירה ולפי הפרסומים שלהם נמכרו באתר דומיינים בשווי של למעלה מ-100 מיליון דולר.

אפשר למכור דומיינים גם כאן?

בתקופה האחרונה אנחנו מקבלים הרבה פניות בבקשה לפרסם דומיינים למכירה באתר. לצערנו נכון להיום הדומיינים היחידים שאנו מפרסמים הם דומיינים הנמצאים בבעלות הבלעדית שלנו. חשוב לציין שאנחנו לא רוכשים דומיינים ולא מאפשרים למכור דומיינים של אחרים דרך הפלטפורמה שלנו.

על מנת לסייע למי שמעוניין למכור דומיינים הצגנו לכם את מרבית האתרים שיעזרו לכם לבצע את המכירה ומכאן והלאה כל מה שנוכל לעשות זה לאחל לכם בהצלחה.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניית עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

נעים מאוד, שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של עיצוב גרפי, בניית אתרים ובכל העולם הדיגיטלי למעלה מעשור וחצי.

התמחות שלי היא בניית אתרים בוורדפרס בפיתוח מ-0. יש לי למעלה מ-15 תוספים בפיתוח אישי. בשנים האחרונות התאהבתי בתחום של דומיינים הקמתי את האתר המוביל בארץ לדומיינים.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

מה צריך לדעת לפני שקונים דומיין פרימיום או דומיין יד שנייה?

מעוניינים לרכוש דומיין יד שנייה? לפני שאתם מתחילים ישנם כמה דברים חשובים שיש לעשות על מנת שתוכלו להעריך את השווי של הדומיין ועל מנת שלא ירמו אתכם בתהליך.

טיפים למכירת דומיין

יש לכם דומיין שאתם מנסים למכור ללא הצלחה? במאמר הבא תוכלו לצפות בטיפים ובדרכים יעילות שיעזרו לכם למכור דומיינים פרימיום ברווח גבוהה בצורה מהירה ומקצועית.

מציאת דומיינים פגי תוקף

כאשר בעל אתר שוכח או מפסיק לחדש דומיין אז לאחר "תקופת החסד" הדומיין נפתח לרישום מחדש. במאמר הבא נלמד אתכם כיצד למצוא דומיינים פגי תוקף ואיך לרשום אותם.

העברת בעלות לדומיין ישראלי

העברת בעלות הוא תהליך שמתבצע בעת מכירה/החלפה של דומיין ובו מבצעים מחיקה ורישום של הדומיין עם השם החדש. במאמר הבא נסביר כיצד תוכלו לעשות זאת וכמה זה עולה.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

כלי נגישות