דומיינים למכירה » רכישת דומיין עבור מייל עסקי

רכישת דומיין עבור מייל עסקי

קיימים עסקים רבים שבוחרים לא להתחיל תהליך של בניית אתרים והשקעה כספית גדולה עבור אתר לעסק ובמקום זה הם בוחרים לרשום את הדומיין רק למטרות של שימור השם וגם פתיחת מייל עסקי. במאמר הבא נדבר בקצרה על מה צריך לדעת כאשר רוכשים דומיין עבור מייל עסקי ומהם ספקי המייל הקיימים שמציעים את האפשרויות ליצירת מייל עסקי.

דומיין עבור מייל עסקי

איך לבנות אתר מקצועי בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת יצרתי עבורכם הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אתכם איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לכם אותה למייל.

מה זה מייל עסקי?

מייל עסקי הוא כתובת מייל המכילה את כתובת האתר. למשל אם כתובת האתר היא bestdomains.co.il אז ניתן יהיה לפתוח מייל עם סיומת כמו [email protected] או [email protected].

ניתן לפתוח מייל עסקי בחינם (בדרך כלל מצריך שרת אחסון שעליו מאוחסן הדומיין) וקיימות גם חברות מובילות בתחום של ניהול מיילים עסקיים כמו G Suite של גוגל (ניהול מייל באמצעות Gmail) ואאוטלוק (Outlook) של מיקרוסופט שמציעים שירותי ניהול מיילים בתשלום הנוחים יותר לשימוש כאשר יש צורך לנהל מספר גדול של כתובות מייל.

מה צריך בשביל לפתוח מייל עסקי?

כאשר אתם רושמים דומיין בעזרת חברות רישום דומיינים בארץ תהיה לכם האפשרות להשתמש בדומיין ולפתוח עליו מייל עסקי. קיימות 2 דרכים לביצוע רישום או חיבור לספק מייל המציע את היכולת ליצור מייל עסקי.

הדרך הראשונה תאפשר לכם ליצור מייל עסקי בתשלום וניהול רשומות MX מתוך הממשק של ספק הדומיינים בו אתם עושים שימוש. רשומות MX הם רשומות שמאפשרות לשלוח מיילים באמצעות שם הדומיין שרכשתם. לדוגמא במידה ואתם משתמשים בגוגל G Suite על מנת לרשום מייל עסקי תצטרכו לעדכן בממשק של הדומיין את כתובת ה-MX של גוגל בשביל שתוכלו לאמת את הדומיין ולפתוח באמצעותו מיילים עסקיים.

הדרך השנייה היא גם באמצעות כתובת MX אבל כאן מדובר על אתרים המאוחסנים על שרת אחסון. במידה ויש לכם אתר באוויר (כאשר הדומיין מקושר לשרת אחסון) סבר להניח שחיברתם את הדומיין לשרת באמצעות כתובת DNS. במצב כזה אתם תצטרכו ליצור את החיבור והוספה של רשומות MX מתוך ממשק הניהול של האחסון ולא מתוך הממשק של ספק הדומיינים.

ב-2 המקרים מומלץ לפנות לתמיכה של ספק הדומיינים או לתמיכה של חברת האחסון ולקוות שהם יסכימו לסייע לכם בהגדרת כתובת ה-MX של ספק המיילים שבו אתם מתכוונים להשתמש על מנת שתוכלו לנהל את חשבונות המייל של העסק בקלות.

פתיחת מייל עסקי בחינם באמצעות שרת האחסון

במידה ויש לכם שרת אחסון שעליו מאוחסן הדומיין קיימת האפשרות לפתוח מייל עסקי באמצעות שרת האחסון ובחינם. ניתן אפילו ליצור מייל עסקי בתוך שרת האחסון ולייבא אותו לחשבון ג'ימייל כך שתוכלו לעשות שימוש במייל העסקי ללא שום עלות מתוך חשבון ה-Gmail החינמי שלכם.

שיטת הניהול של מיילים עסקיים בחינם מתאימה בעיקר לעסקים ממש קטנים עם מייל אחד או כמה מיילים בודדים. אם זה מעניין אתכם תוכלו לצפות במידע נוסף לפתיחת מייל עסקי בחינם באמצעות אחסון ו-Gmail על ידי לחיצה על הקישור הבא.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניית עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

נעים מאוד, שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של עיצוב גרפי, בניית אתרים ובכל העולם הדיגיטלי למעלה מעשור וחצי.

התמחות שלי היא בניית אתרים בוורדפרס בפיתוח מ-0. יש לי למעלה מ-15 תוספים בפיתוח אישי. בשנים האחרונות התאהבתי בתחום של דומיינים הקמתי את האתר המוביל בארץ לדומיינים.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

ספקי דומיינים ישראליים + מחירים

מתלבטים באיזה חברת דומיינים לבחור? האם לבחור בחברה הזולה ביותר או לא? במאמר הבא נציג את חברות הדומיינים הקיימות בארץ לרישום דומיינים ישראליים לצד המחירים של כל חברה וטיפים חשובים שיעזור לכם לבחור את החברה הטובה ביותר לדומיין של העסק שלכם.

דומיין ישראלי או דומיין מחו"ל?

במדריכים הקודמים באתר לימדנו אתכם את המשמעויות של סיומות דומיינים בארץ ואת המשמעויות של סיומות דומיינים בחו"ל. כעת ננסה לענות על שאלה שהרבה בעלי אתרים נוטים לטעות בה ונסביר מתי לבחור דומיין ישראלי (סיומת co.il) ומתי לבחור דומיין מחו"ל (סיומת com).

טיפים לבחירת שם דומיין

כאשר אתם פותחים עסק חדש אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לעשות זה לבחור שם דומיין ולבצע רישום שלו. ישנם כמה מרכיבים שחשוב להכיר בעת בחירת שם לדומיין ובמאמר הבא נציג בפניכם כמה מהדברים שיש לקחת בחשבון כאשר רוכשים דומיין לעסק.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

כלי נגישות