דומיינים למכירה » טיפים למכירת דומיין

טיפים למכירת דומיין

אז החלטתם להיכנס לתחום של מכירת דומיינים וכעת אתם מגלים שמכירת דומיין יותר מורכבת ממה שחשבתם ושאף אחד לא רוצה לרכוש מכם את הדומיין. אל דאגה במאמר הבא ניתן לכם כמה טיפים סופר חשובים שיעזרו לכם למכור דומיינים בצורה טובה יותר, מהירה יותר ומקצועית יותר.

טיפים למכירת דומיין

איך לבנות אתר מקצועי בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת יצרתי עבורכם הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אתכם איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לכם אותה למייל.

איך למכור דומיין בהצלחה?​

התחום של מכירת דומיינים מורכב וקשה ממה שאתם חושבים. הרווח מהמכירה יכול להיות משתלם מאוד אבל זה מצריך הרבה עבודה ושיווק נכון. קיימים כמה ועקרונות שאתם יכולים להשתמש בהם על מנת שתוכלו לבצע מכירה של הדומיין בצורה יעילה יותר.

1) הדבר החשוב ביותר – סבלנות

אחד העקרונות החשובים ביותר בתחום של מכירת דומיינים הוא להיעזר בסבלנות. לעיתים אלת המזל תהיה לצידכם ותוכלו לבצע את המכירה של הדומיין בכמה ימים, כמה שבועות או כמה חודשים. במרבית המקרים מדובר באסטרטגיה לטווח ארוך וזה יכול לקחת גם כמה שנים. כרגע השיא שלנו עומד על מכירת דומיין ביום אחד, מקרה חד פעמי שבעל הדומיין הנוכחי עקב אחרי הדומיין ואנחנו הצלחנו לתפוס אותו לפני שהוא רשם אותו.

נציין בנוסף שככל שהמחיר שאתם גובים גבוה יותר הזמן שייקח למכור אותו יגדל בהתאמה ויגיע לעיתים למספר שנים. במידה ואתם יודעים שהדומיין שבחרתם הוא דומיין מנצח תמשיכו לחדש אותו ויש להיעזר בסבלנות עד שיגיע האדם הנכון, בזמן הנכון שיקנה אותו במחיר הנכון  (המחיר הנכון עבורכם כמובן).

2) עמוד עם מודעת מכירה לדומיין

סביר להניח שהדרך הטובה ביותר למכירת דומיין היא על ידי הוספה של עמוד מכירה שמאפשר ליצור קשר ולהשאיר פרטים בעמוד של הדומיין. שיטה זה לעיתים תדרוש מכם לבצע רכישה של שרת אחסון ואתם תוכלו למצוא מדריך באתר של השוואת מחירי אחסון ובמקרה שלכם ניתן לבחור את האופציה הזולה ביותר.

מרבית המכירות שהצלחנו לבצע הגיעו מתוך עמוד המכירה שמופיע כאשר מכניסים את שם הדומיין בדפדפן. מה שקורה בפועל זה שאדם המבצע חיפוש על דומיין מסוים יוכל להבין בצורה טובה יותר שהוא למכירה במידה ויש הודעה בעמוד הדומיין. כאשר יש חלון ריק שלא מציג דבר האדם שחיפש לרשום את הדומיין לא יידע שהוא למכירה ואתם מפספסים רוכש פוטנציאלי שאולי היה מוכן להשקיע את הסכום הכספי ברכישה של הדומיין.

מתחת אתם יכולים לצפות בעמוד המכירה שאנחנו מציגים כאשר נכנסים לכל דומיין למכירה שיש לנו להציע באתר.

מודעת דומיין למכירה

3) אתרי מכירות דומיינים

דרך נוסף לקדם את מכירת הדומיין היא לפרסם אותו באתרים שמאפשרים לבצע מכירה של דומיינים. אתרים כמו: Sedo, Dan ו-GoDaddy יאפשרו לכם לפרסם את הדומיין לאלפי קונים מכל העולם שאולי ירצו לרכוש את הדומיין מכם (כמובן שהשירות הוא לא חינמי ובמרבית האתרים יש עמלה על המכירה שיכולה להקטין את הרווח שלכם).

4) פרסום בקבוצות פייסבוק ובפורמים

פלטפורמה נוספת לפרסום הדומיינים שלכם היא בפורמים שונים ברחבי הרשת ובקבוצות פייסבוק. אם תכנסו לפייסבוק ותעשו חיפוש על דומיינים למכירה תוכלו לראות שיש מספר קבוצות גדול שבהם תוכלו לפרסם את הדומיינים.

בפועל הסיכוי שמישהו מפייסבוק ירכוש מכם את הדומיין הוא מאוד קטן (כמעט אפסי) במיוחד כאשר מדובר במחירים גבוהים אבל זה לא עולה כסף לפרסם פוסט אז שווה לנסות ואולי ישחק לכם המזל.

5) וודאו שהפרטים שלכם מופיעים ב-Whois של הדומיין

כאשר אתם רושמים את הדומיין יש לוודא שאתם מכניסים את פרטי יצירת הקשר שלכם (כתובת מייל תקינה ומספר טלפון תקין). לעיתים אנשים המעוניינים לרכוש את הדומיין יגיעו אליכם לאחר שהם עשו בדיקת בדיקת בעלות לדומיין. במידה והפרטים שלכם לא יהיו נכונים אתם עשויים לאבד קונים פוטנציאליים וחבל.

באחד הפסקאות מעל ציינו שהמכירה המהירה ביותר שלנו היא מכירה של דומיין לאחר יום אחד בלבד. האדם שרכש מאיתנו את הדומיין ביצע בדיקת Whois לדומיין ופנה אלינו מהפרטי יצירת קשר שמופיעים שם.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניית עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

נעים מאוד, שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של עיצוב גרפי, בניית אתרים ובכל העולם הדיגיטלי למעלה מעשור וחצי.

התמחות שלי היא בניית אתרים בוורדפרס בפיתוח מ-0. יש לי למעלה מ-15 תוספים בפיתוח אישי. בשנים האחרונות התאהבתי בתחום של דומיינים הקמתי את האתר המוביל בארץ לדומיינים.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

האם יש משמעות לדומיין עם וותק?

בתחום של מכירת דומיינים אחד מאמצעי השיווק של המתחרים שלנו הוא וותק הדומיין שבו הם מחזיקים. האם באמת לוותק הרישום של הדומיין יש השפעה? אילו סוגי וותק יש לדומיינים? ומהם דומיינים פגי תוקף? במדריך הבא נלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא.

מציאת דומיינים פגי תוקף

דומיינים פגי תוקף הם דומיינים שהיו רשומים באחד מספקי הדומיינים אבל בעל הדומיין/אתר שכח לחדש את הדומיין או שהחליט שהוא כבר לא מתכוון להשתמש בו יותר ולכם יש את האפשרות לרכוש אותו ברגע שהוא מתפנה לרישום מחדש. במאמר הבא נלמד אתכם איך למצוא דומיינים כאלו.

בדיקת בעלות לדומיין ישראלי

בדיקת בעלות לדומיין הוא תהליך המאפשר לנו לראות מי הבעלים הנוכחי של הדומיין וברוב המקרים גם את פרטי יצירת הקשר של האדם שעל שמו רשום הדומיין. במדריך זה נלמד אתכם כיצד לבצע בדיקת בעלות דומיין ואיך למצוא את הפרטים של האדם שמחזיק בדומיין.

רשמי דומיינים ישראליים + מחירים

מתלבטים באיזה חברת דומיינים לבחור? האם לבחור בחברה הזולה ביותר או לא? במאמר הבא נציג את חברות הדומיינים הקיימות בארץ לרישום דומיינים ישראליים לצד המחירים של כל חברה וטיפים חשובים שיעזור לכם לבחור את החברה הטובה ביותר לדומיין של העסק שלכם.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

כלי נגישות