דומיינים למכירה » קניית קישורים » איך דומיין עם קישורים יעזור לקידום האתר בגוגל?

איך דומיין עם קישורים יעזור לקידום האתר בגוגל?

למי שלא יודע זאת כאשר אנחנו מקדמים אתר בגוגל ישנם כמה פרמטרים שמשפיעים על הקידום של האתר. מבין הפרמטרים השונים אפשר למצוא את הפרמטר החשוב ביותר שזה כתיבת תוכן לאתר, פרמטר נוסף זה חווית הגלישה ובנייה אתר בצורה נכונה ומהירה (הצד הטכני) והפרמטר האחרון והחשוב לא פחות זה קישורים מאתרים אחרים.

במאמר הבא נדבר על הנושא של בניית קישורים ואיך זה יעזור לכם להתקדם בצורה טובה יותר בגוגל.

איך דומיין עם קישורים יעזור לכם להתקדם בגוגל?

למה צריך קישורים לקידום בגוגל?

קישורים זה רק פרמטר אחד מהתהליך של קידום אתר אבל הוא חשוב במיוחד. אפשר לראות שככל שהביטוי אותו אנחנו רוצים לקדם יותר תחרותי כך יהיה לנו יותר קשה לקדם את האתר או העמוד תחת ביטוי מסוים ללא קישורים.

הרעיון מאחורי הקישורים דומה לרעיון של המלצות. כאשר אנחנו מחפשים חברה לעבוד איתה בדרך כלל ננסה לחפש עליה ביקורות ברשת על מנת להבין אם הם מציעים שירות טוב ותמורה נאותה לכסף שלנו.

גוגל עושים משהו דומה אבל במקום ביקורות הם מסתכלים על קישורים. אז ברגע שאתר מסוים או עמוד מסוים מקבל כמות קישורים גדולה מאתרים חזקים (אפשר לבדוק כוח דומיין באמצעות ציון DR) גוגל יסיקו מכך שמדובר על אתר איכותי והם יחזקו את הסמכות שלו ויקדמו אותו בצורה טובה יותר על הביטויים השונים במנועי החיפוש.

מאיפה אפשר להשיג קישורים?

קיימות דרכים שונות ומגוונות להשגת קישורים, חלקם בחינם וחלקם בתשלום וננסה לציין כמה מהם כאן מתחת.

אינדקסים – אינדסקים הם אתרים שמאפשרים לנו לפרסם את העסק, פירוט על העסקים ובמקרים מסוימים גם קישור לאתר (לא כל האינדקסים מאפשרים להוסיף קישור). לצורך הדוגמא: בזק ודפי זהב של זאפ מאפשרים להוסיף את פרטי העסק אבל דפי זהב לא מאפשרים להוסיף קישור ללא תשלום ובזק כן מאפשרים.

נכון להיום יש כמה אינדקסים בודדים מהארץ שקישור מהם יפיק תועלת לאתר מבחינה קידום אתרים ושאר האינדקסים יכולים להיות אתרי זבל שאפילו יקטינו את הערך של האתר מבחינה קידומית.

פורמים – דרך נוספת לקבלת קישורים בחינם היא על ידי שימוש בפורמים. אם אתם מכירים פורמים מאוד פעילים ואיכותיים שאפשר לקבל מהם קישור לאתר באופן שנראה טבעי אז גם זה יכול לסייע לכם בקידום האתר.

קניית קישורים – אופציה נוספת שהופכת להיות יותר ויותר פופולרית במשך השנים היא האפשרות של קניית קישורים איכותיים בתשלום. הרעיון כאן הוא מאוד פשוט, אתם משלמים תשלום חד פעמי לפרסום מאמר באתר שממנו אתם רוכשים קישור ובתמורה מתפרסם מאמר באתר ומתוך המאמר מקשרים אל האתר שלכם עם מילת מפתח שאתם רוצים לקדם.

קניית קישורים הופכת להיות שיטה יעילה מאוד לבעלי עסקים שמעוניינים לקדם את האתר שלהם באופן עצמאי אך חשוב להשים לב שכדאי לרכוש קישורים מאתרים שרלוונטיים לתוך העיסוק שלכם ולא מאתרים כלליים שעוסקים בעשרות נושאים שונים.

האם אפשר לקדם אתר ללא קישורים?

הכל אפשרי אבל אתר ללא קישורים בדרך כלל יהיה אתר שהרבה יותר קשה לקדם אותו בגוגל. כל מקדם אתרים עם מעט ניסיון כנראה הספיק לראות הרבה מצבים שבהם יש לכם אתר עם תוכן מטורף וארוך ולעומת זאת בהרבה ביטויים יש אתרי שנראים פח עם רבע מהתוכן של העמוד שלכם והם עדיין עוקפים אתכם בחיפושים בגוגל. הסיבה לכך כמו שאתם יכולים לנחש זה קישורים.

ללא קישורים יהיה לכם קשה מאוד להתקדם, אבל אם אתם מתחילים ממש עכשיו ועוד אין לכם אתר אז אולי תוכלו לקבל קיצור דרך קטן על ידי מציאת דומיין פג תוקף שכבר יש לו קישורים. זה לא תמיד עובד וצריך קצת הבנה בתחום אבל דומיין עם וותק וקישורים קיימים יקצרו לכם את תהליך הקידום באופן משמעותי ולעיתים יחסכו לכם עלויות תפעול גבוהות של תהליך קידום רגיל.

דרך אגב אם אתם מחפשים להתחיל תהליך של רכישת דומיין עם קישורים אז אתם מוזמנים לשוטט באתר ולצפות ברשימת הדומיינים שיש לנו למכירה.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל?

כמה קישורים צריך בשביל להתקדם בגוגל? באיזה תדירות צריך לפרסם קישורים? מה יותר חשוב כמות קישורים גדולה או איכות הקישורים? כל זה ומידע נוסף וחשוב במאמר הבא.

האם יש משמעות לדומיין עם וותק?

אחת השאלות הנפוצות בקרב אנשים הרוכשים דומיין היא האם יש משמעות לוותק הדומיין? במאמר הבא נלמד אתכם כיצד לבדוק וותק דומיין ונסביר האם יש באמת משמעות לוותק.

מה זה ציון DR? ומה הוא משקף על כוח הדומיין/אתר?

ציון DR של ahrefs מאפשר לנו להבין מהו החוזק של דומיין/אתר לפי פרופיל הקישורים שהוא מקבל מאתרים אחרים. כנסו ולמדו כיצד לבדוק ציון של אתר בחינם.

מציאת דומיין פג תוקף

כאשר בעל אתר שוכח או מפסיק לחדש דומיין אז לאחר "תקופת החסד" הדומיין נפתח לרישום מחדש. במאמר הבא נלמד אתכם כיצד למצוא דומיינים פגי תוקף ואיך לרשום אותם.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

כלי נגישות